12 Ocak 2010 Salı

Feci bir şekilde...

Niye feci bir şekilde can verdi diyor haber bültenleri? Ya da şöyle bir gazete haberi: kocası tarafından sokak ortasında feci bir şekilde dövülen İK....Bu nedir ya? Bir insanın kazaya kurban gitmesi, tekme tokat dövülmesi yeterince feci bir şey değilmiş gibi bir de bu vurgu niye ki? Gülüyor muyuz biz feci yazmayınca? Anlamıyor muyuz durumun vehametini? Manyak mıyız lan biz? Çok sinirleniyorum buna, yazdım, rahatlamadım, iyi de olmadı zaten.

Dizilerim başladı ve Pazartesi akşamlarım şenlendi. Dün akşam pek sevdiğim iki diziyi peşpeşe seyrettim, önce House, ardından Dexter. Piyangoda teselli ikramiyesine boyun eğmişcesine buruk bir sevinç yaşıyorum şu an. Zira yetmiyor zaman. 45-50 dakika çok kısa, bizim Ezel' den falan ders alsalar ya. Dizinin özeti yarım saat, sonra yeni bölüm başlıyor, yeni bölüm başladıktan 20-25 dakika sonra ise jenerik giriyor, koca koca yazılar başımızı döndürüyor.

Ya işte böyle sevgili Kamil. Farkında değilim sanma sakın, kitaplarla ilgili yazmayı ne zamandır ihmal ettiğimin. Ayıptır elbette bu yaptığım, ama geçicidir. Bir de Fenerbahçe seni çok özledim be.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder